O firmie

NopaBud to firma remontowo – budowlana, która może pochwalić się ogromnym doświadczeniem.

Na swoim koncie mamy wiele różnorodnych i zakończonych sukcesem inwestycji. Nasza oferta obejmuje kompleksowy zakres usług: malowanie elewacji i dachów, remonty domów, wykańczanie mieszkań pod klucz, montaż instalacji oraz ocieplanie budynków. Swoje usługi proponujemy mieszkańcom województwa małopolskiego i śląskiego.

Podejmujemy się zleceń nie tylko z największych miast w regionie, takich jak Kraków, Bielsko – Biała czy choćby Wadowice.

Nasza ekipa to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy do swojego rzemiosła podchodzą z największą starannością i sumiennością. To sprawia, że naszym klientom możemy zagwarantować najwyższą jakość usług.

Dzięki wykorzystaniu w pracy najnowszych technologii i materiałów.

Nasi kontrahenci mogą być także pewni, że wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami w budownictwie – przykładowo, każde malowanie wykonujemy agregatem hydrodynamicznym.

Naszym partnerom oferujemy profesjonalne doradztwo zarówno w zakresie aranżacji wnętrz, jak i doboru materiałów.

Dom czy mieszkanie to najważniejsza sprawa w życiu. Remontu domu czy wykończenia mieszkania nie powierzaj firmie nieznanej i niedoświadczonej. Wybierz NopaBud – sprawdzonego i zaufanego specjalistę w zakresie prac remontowo – budowlanych. Zapraszamy!